Tablet HUAWEI MediaPad-M5-lite 8

Dzięki dostosowaniu dźwięku od Harman Kardon, HUAWEI MediaPad M5 lite 8 zapewnia efekt całkowitego zanurzenia i nowy poziom doświadczenia użytkownika. Lekki i stylowy tablet z potężnym procesorem Kirin 710 i interfejsem EMUI 9.0, baterią 5 100 mAh i ekranem o wysokiej rozdzielczości obsługuje wiele przydatnych funkcji, takich jak natychmiastowe drukowanie dokumentów i specjalny tryb dla dzieci.

Dźwięk przestrzenny

Profesjonalne ustawienie Harman Kardon zapewnia bogaty bas i czysty dźwięk bez zniekształcania oryginalnej kompozycji. Dwa głośniki z obsługą efektów dźwiękowych Huawei Histen 5.0 pozwalają w pełni zanurzyć się w oglądanej treści. Poczujesz się jak w kinie lub na koncercie ulubionego artysty.

Jasny ekran HD

8-calowy ekran IPS o rozdzielczości FHD (1920 x 1200) i gęstości pikseli 283 PPI zapewnia maksymalną przyjemność oglądania treści. Wąska ramka sprawia, że powierzchnia robocza ekranu jest większa, co zapewnia szeroki widok i szereg nowych funkcji. Odkryj niezapomniane wrażenia wizualne i świat żywych wrażeń!

Lekki elegancki obudowa

Metalowa obudowa HUAWEI MediaPad M5 Lite wygląda elegancko pod każdym kątem. Tablet waży tylko 310g1, dzięki czemu można go łatwo trzymać w jednej ręce. Możesz zabrać ze sobą tablet wszędzie i używać go do pracy, nauki i rozrywki.

Potężny PROCESOR Kirin 710

Zaktualizowany procesor Kirin 7102 z rdzeniami A73 zapewnia szybką pracę tabletu podczas codziennego użytkowania. Zaawansowana technologia GPU Turbo 2.03 przyspiesza proces przetwarzania danych graficznych i zwiększa wydajność tabletu podczas grania w gry, zapewniając użytkownikom niezapomniane wrażenia w grach.

Wysoka pojemność bateria 5 100 mAh

Bateria tabletu Huawei MediaPad M5 Lite o pojemności 5 100 mAh obsługuje funkcję oszczędzania energii. Masz 10,6 godziny odtwarzania wideo w wysokiej jakości i 62 godziny odtwarzania muzyki po naładowaniu przez 2,8 godziny.

Opieka nad dziećmi

Dzięki inteligentnej funkcji monitorowania HUAWEI MediaPad M5 Lite uczy się nawyków Twojego dziecka i udziela mu wskazówek podczas wykonywania codziennych zadań. Tablet powie dziecku, jak prawidłowo usiąść i przypomni, że nie można grać leżąc na plecach. Zaawansowany tryb ochrony wzroku pomaga zapobiegać zmęczeniu oczu po długotrwałym użytkowaniu tabletu.