Klasyczny Zimowy Płaszcz męski duży rozmiar z głuchym kołnierzem

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że ten klasyczny męski płaszcz o dużych rozmiarach z głuchym kołnierzem nie był uszyty temperamentem, Włosi polowali na nietypowe style, a prymitywni Anglicy — prezentowany model wygląda tak prosto i powściągliwie. Ale nic dziwnego, że mówią, że luksus jest widoczny w szczegółach. A szczegóły tutaj są najwyższej klasy!

Opis

Po pierwsze, supatowe (ukryte) zapięcie i kieszenie ukryte w reliefach sprawiają, że ten klasyczny płaszcz jest bardzo elegancki, co szczególnie zauważają kobiety — kochanka przemyślanych drobiazgów.

Po drugie, Rzadki odcień niebieskiego – „Morze Czarne” – sprawia wrażenie niezawodności, profesjonalizmu i szacunku. Nic dziwnego, że w tym kolorze psychologowie zalecają pracę tym, którzy twierdzą, że mają wysokie odpowiedzialne stanowiska.

Po trzecie, pierwszorzędna jakość wełny od Loro Piana-firmy, która słynie ze swojej skrupulatności w doborze i przetwarzaniu nici wełnianych-sprawia, że płaszcz sezonowy jest zaskakująco ciepły i miękki, a system Storm System jest całkowicie wodoodporny, nie przepuszczalny i odporny na zabrudzenia. Dzięki Storm System produkt można nosić w okresie poza sezonem do -15°C (i to nie jest bajka).

Nawiasem mówiąc, te same klasyczne płaszcze sezonowe z głuchym kołnierzem są prezentowane w kolorze czarnym.

Charakterystyka:

Tkanina: 100% Loropiana Stormsystem

Podszewka: 55% octan, 45% wiskoza

Sylwetka: prosto

Kołnierz: głuchy kołnierz

Życiorys

Rękaw: wacik

Temperatura: 5 do 10°C

Pielęgnacja: pranie chemiczn

Parametry produktu:

Długość tyłu: 106 cm, Długość rękawa: 66 cm

Biust-132 cm, talia-126 cm, biodra-132 cm

szerokość ramion-50 cm, armhole-60 cm, Szerokość rękawów-23 cm