Dizao Natural 3D Collagen BOTOmask (Twarz, Szyja, Powieki).

Wszystkie maski Dizao składają się z 99,6% naturalnych składników i ich efekt jest porównywalny do wizyty w salonie piękności. Boto Masks jest nieinwazyjną korekcją zmian wieku skóry.

Jak to działa?

Trzy rodzaje kolagenu zawarte w masce działają na różne warstwy skóry. Zapewnia ujędrnienie i kształtowanie konturu twarzy. Myorelaxing peptide complex łagodzi mikrotrenję mięśni i wygładza drobne linie. Składniki aktywne maski w połączeniu z koncentratem Hualuronic nawilżają i wygładzają skórę, promują tworzenie kolagenu i elastyny, dostarczają skórze witamin i minerałów, neutralizują wolne rodniki, chronią skórę przed stresem. W efekcie kształtuje się kontur twarzy, wygładza się zmarszczki, a skóra wygląda świeżo i jędrnie.

Składniki aktywne

KOLAGEN MORSKI, KOLAGEN ROŚLINNY, HYDROLIZOWANY KOLAGEN, KONCENTRAT HIALURONOWY (3 RODZAJE KWASU HIALURONOWEGO), KOMPLEKS PEPTYDOWY MIORELAKSUJĄCY, EKSTRAKT Z BAMBUSA, EKSTRAKT Z ALG, WITAMINY: B, С, Е.

Jak go używać?

Nakładać maskę na starannie oczyszczoną skórę przez 15 minut. Następnie zdjąć maskę i spłukać twarz wodą. Dla najlepszego wyniku stosować codziennie przez 5 dni, a następnie 1-2 razy w tygodniu.

Zalety masek do twarzy Dizao:

  • 99,6% naturalnych składników
  • Efekt Spa: efekt zaostrzenia konturu, odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek twarzy
  • Express lifting
  • Arkusz pokrywa twarz, szyję, powieki
  • Nie zawiera parabenów, GMO, produktów petrochemicznych, glutenu

Ilość: 5 masek

Wykonywana w CPR.